O nás

Majitelem a provozovatelem tohoto webu je profesní fórum cs-servisforum.com .  Svoji prezentaci zde proto mají pouze servisy, které jsou součástí kolektivu tohoto fóra.

Něco málo z historie fóra:

Naše fórum je zde již přes 20 let, jeho začátky se datují ještě před rok 2000. Na počátku, koncem devadesátých let, se jednalo o otevřené, veřejně přístupné fórum, zaměřené na servis a opravy spotřební elektroniky. Členové fóra si vzájemně vyměňovali své poznatky a zkušenosti s konkrétními opravami, poskytovali si vzájemně dle potřeby schemata, servisní manuály a podobně. Fórum se tak postupně stalo pro mnohé z nás nedílnou součástí každodenní, servisní činnosti, jako velmi výrazný pomocník při naši práci. To vše díky ochotě a obětavosti mnoha jeho členů, kteří neváhali kdykoliv a velmi rychle pomoci kolegovi z fóra potřebnou radou, schematem apod.. Fórum v podstatě žilo už tehdy ve dne i v noci.  Od r.2004 pořádáme společná setkání, potkáváme se na školeních a podobně, takže z podstatné části se známe vzájemně i osobně.  Výsledkem jsou velmi dobré vztahy a z toho plynoucí ochota ke vzájemné spolupráci, na které je fórum také založeno.

O vývoji a situaci v oblasti spotřební elektroniky po roce 2000 a  s tím související problematice v oblasti servisu, myslím netřeba psát. Všichni z odborné veřejnosti to známe a víme, o čem je řeč. Naše fórum na vzniklou situaci zareagovalo již záhy po roce 2000 a po vzájemné dohodě přestalo být veřejné. Stalo se nepřístupným jak pro laickou veřejnost, tak pro amatérské kutily,  kteří se tímto oborem neživí. Kolektiv fóra tvoří výhradně profesionálové, pro které je příslušný obor hlavní pracovní činností a zdrojem jejich příjmu. Pravidla fóra se proto již tehdy podstatně změnila a v této podobě platí stále.

Protože se jedná o profesní fórum odborníků – profesionálů, registrace na fórum je podmíněna uvedením IČO.  Na fóru si vyměňujeme odborné informace a materiály, které nejsou určeny pro amatéry, proto si je pečlivě chráníme a to je hlavním důvodem, proč je fórum neveřejné. Kdo v tomto oboru podniká a živí se tím, tak tyto souvislosti a důvody velmi dobře chápe. 

Nenechte se tedy zmást tím, že když zde kliknete na odkaz fóra, tak tam toho moc neuvidíte, nevidíte dokonce ani témata, která tam jsou.  Fórum se celé otevře a je plně k dispozici až po přihlášení, t.j. pouze zaregistrovaným uživatelům.

Kontakt:

V případě jakého-koliv dotazu nás můžete kontaktovat na našem  e-mailu:  info@cs-servisforum.com