Informace pro servisy

Tento web je nedílnou součástí profesního fóra servismanů z Čech a Slovenska www.cs-servisforum.com . Proto jsou zde umístěny pouze prezentace servisů, které jsou členy tohoto profesního fóra..
Máte-li zájem o umístění své prezentace, přijďte mezi nás a staňte se členy našeho fóra. Velmi rádi uvítáme každého profesionála, který pracuje v jakém-koliv oboru elektro.

Témata fóra jsou široká, není to již pouze o opravách spotřební elektroniky, jako tomu bylo v začátcích fóra. Doba, vývoj nových technologií a s tím související okolnosti se rychle mění. Pod tlakem těchto vlivů postupně servisů, zaměřených výhradně na opravy TV a dalsí spotřební elektroniky, výrazně ubylo a stále ubývá. Kdo se chce uživit na plný úvazek, musel svoji činnost  již dávno rozšířit o další služby. Na to reaguje samozřejmě i naše fórum a jeho témata se dnes týkají prakticky každé činnosti z oborů elektro.  Jsou to jednak servis a opravy spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, ale také anténní a satelitní technika, výpočetní technika, telekomunikační a měřící technika, EZS, CCTV, slaboproudé rozvody, stejně jako silnoproudé elektroinstalace atd…

csforum