Informace pro servisy

Tento web je nedílnou součástí profesního fóra servismanů z Čech a Slovenska www.cs-servisforum.com . Proto jsou zde umístěny pouze prezentace servisů, které jsou členy tohoto profesního fóra..
Máte-li zájem o umístění své prezentace, přijďte mezi nás a staňte se členy našeho fóra. Velmi rádi uvítáme každého profesionála, který pracuje v jakém-koliv oboru elektro.

Témata fóra jsou široká, není to již pouze o opravách spotřební elektroniky, jako tomu bylo v začátcích fóra. Doba, vývoj nových technologií a s tím související okolnosti se rychle mění. Pod tlakem těchto vlivů postupně servisů, zaměřených výhradně na opravy TV a dalsí spotřební elektroniky, výrazně ubylo a stále ubývá. Kdo se chce uživit na plný úvazek, musel svoji činnost  již dávno rozšířit o další služby. Na to reaguje samozřejmě i naše fórum a jeho témata se dnes týkají prakticky každé činnosti z oborů elektro.  Jsou to jednak servis a opravy spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, ale také anténní a satelitní technika, výpočetní technika, telekomunikační a měřící technika, EZS, CCTV, slaboproudé rozvody, domovní komunikace a přístupové systémy, silnoproudé elektroinstalace, FVE atd…

Protože se jedná o profesní fórum odborníků – profesionálů, registrace na fórum je podmíněna uvedením IČO. Na fóru si vyměňujeme odborné informace a materiály, které nejsou určeny pro amatéry, proto si je pečlivě chráníme a to je hlavním důvodem, proč je fórum neveřejné. Kdo v tomto oboru podniká a živí se tím, ať jako OSVČ na plný úvazek nebo na vedlejší činnnost, tak tyto souvislosti a důvody velmi dobře chápe.

Nenechte se tedy zmást tím, že po kliknutí na odkaz fóra toho moc neuvidíte. Nevidíte dokonce ani témata, která tam jsou, protože bez přihlášení se otevře pouze úvodní, registrační/přihlašovací stránka. Fórum se celé otevře a je plně k dispozici až po přihlášení, t.j. pouze zaregistrovaným uživatelům.

Kontakt:

V případě jakého-koliv dotazu, nebo při problému s registrací, nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mail:  info@cs-servisforum.com  

csforum